Gyere a BTK-ra

A Bölcsészettudományi Kar impozáns környezetben, a Debreceni Egyetem Főépületében vár titeket számos alapszakkal és osztatlan tanárszakkal. A Bölcsészettudományi Kar nyelvi képzései évek óta a világ élvonalbeli képzései közé tartoznak. Nálunk a szaktudás megszerzése mellett, új, elemző szemléletmódot tanulhatsz, külföldi ösztöndíjaknak köszönhetően nyugat-európai egyetemeken gyarapíthatod ismereteidet, a nálunk szerzett jó idegen nyelvtudást sikeresen használhatod fel a munkaerőpiac számos területén. A Kar 9 akadémikusa, 27 professzora és közel 190 tudományosan minősített oktatója munkájának eredményeként végzett hallgatóink a tudományos életben és a tanári pályán is kimagaslóan szerepelnek. Találkozzunk szeptemberben a Debreceni Egyetem bölcsészkarán!

Biztos tudás, kiváló karrierlehetőségek! Várunk a bölcsészkaron.

TÖRTÉNELEM  NÉPRAJZ / HON- ÉS NÉPISMERET
 NEMZETKÖZI TANULMÁNYOK  KOMMUNIKÁCIÓ- ÉS MÉDIATUDOMÁNY
 MAGYAR  KÖZÖSSÉGSZERVEZÉS / KÖZÖSSÉGI MŰVELŐDÉS
 ANGOL  PEDAGÓGIA
 NÉMET  PSZICHOLÓGIA
 HOLLAND (NÉDERLANDISZTIKA)  INFORMATIKUS-KÖNYVTÁROS / KÖNYVTÁROSTANÁR
 FRANCIA  SZABAD BÖLCSÉSZET / ETIKA
 OLASZ  SZOCIÁLIS MUNKA
 OROSZ  SZOCIOLÓGIA
 LATIN  POLITIKATUDOMÁNYOK

A több, mint 100 éves debreceni bölcsészkar hosszú távra gondolkodik,
de a befektetés már rövid távon is megtérül!

Frissítés dátuma: 2021.01.05.