Hallgatóknak - Nyomtatványok, űrlapok

Tisztelt Hallgatók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a tanulmányokkal összefüggő bármilyen (halasztási, kurzusfelvételi, kurzustörlési, kreditelismerési stb.) kérelem benyújtásának rendje a 2008/2009-es tanév II. félévétől kezdve a következő:

A kérelmek benyújtásának határideje a 2022/2023. II. félévében:

2023. február 24. (péntek) 12:00 óra

A megadott határidő letelte után benyújtott kérelmeket a Tanulmányi Osztály nem fogadja el!

Használják a btk.unideb.hu kari honlapon lévő nyomtatványokat,  és azokat pontosan töltsék ki!

A pontosan kitöltött (szükség esetén az oktatóval aláíratott) nyomtatványokat
személyesen a Tanulmányi Osztály 330. számú irodájában adhatják le iktatásra (Főépület III. emelet, Bertalan Ibolya),
postai úton a DE Bölcsészettudományi Kar Tanulmányi Osztály címére (DE-BTK TO 4002 Debrecen, Pf. 400.) küldhetik el.

Járványügyi veszélyhelyzet esetén kérelmeiket emailben juttassák el a Tanulmányi Osztályos képzésfelelősükhöz!
A beiktatott kérvényeket a kollégák juttatják el a döntéshozókhoz.

Kérjük a fentebbi pontok betartását az Önök és a Tanulmányi Osztály munkájának megkönnyítése érdekében!

Tanulmányaikhoz sok sikert kívánunk!

Tanulmányi Osztály

1. Hallgatói jogviszonyra vonatkozó kérelmek

2. Tantárgyra és kurzusra vonatkozó kérelmek

3. Kreditelismertetésre, akkreditációra vonatkozó kérelmek